Tegutseme 2008. aastast ning oleme sellest ajast alates Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Me pakume liisingut. Veel paremini. Ja loome seeläbi oma klientidele lisaväärtust ning aitame neil olla edukamad.

Sõlmime üle kuuesaja kliendisõbraliku tehingu aastas ja meil on enam kui 1000 klienti, kelle seas on ettevõtted, omavalitsused ja riigiasutused. Pakume parimatel tingimustel täisteenusliisingut erinevatele varaliikidele nagu IT-, meditsiini- ja tööstusseadmed ning kontorimööbel, aga ka põllumajandus-, ehitus-, metsa- ja muu eritehnika. Tehinguga kaasneb kohe ka liisitud vara kindlustus. Vajadusel pakume ka teisi kliendi soovitud teenuseid, näiteks vara hooldust ja remonti, ning seome need ühtseks ja mugavaks terviklahenduseks.

Me oleme professionaalsed ja usaldusväärsed ning meie ärimudel on kindlustatud nii, et kliendile on tehingutega kaasnev risk minimeeritud.  

Meie missioon on lisaväärtuse loomine innovatiivsetele ettevõtjatele professionaalselt ja südamega. Oleme teadmistepõhine, arenev ja inimestekeskne ettevõte, mis rakendab mujal maailmas sooja vastuvõttu leidnud lähenemist ka Balti regioonis. Fusioni eesmärk on suurendada järjepidevalt meie teenuseid kasutavate klientide ning partnerite rahulolu. Meie nõuannete usaldusväärsus ja sõltumatus tagab klientidele piisava info õigete otsuste tegemiseks. 

Meie organisatsioon ning selle töötajad hindavad eelkõige ausust, avatust, koostööd ning usaldusväärsust.

Fusion Varahalduse AS • Liivalaia 13, 10118 Tallinn • Tel: +372 679 9550 • Faks: +372 679 9551 • info[at]fusion.ee
Fusion Varahalduse AS
Liivalaia 13, 10118 Tallinn
Tel: +372 679 9550
Faks: +372 679 9551
info[at]fusion.ee

Meie kliente